اصطلاحات رایج در سئو  و بهینه سازی سایت

 اصطلاحات سئو

اصطلاحات رایج در سئو و بهینه سازی سایت  :  با بهره گیری از روش های سئو  و بهینه سازی سایت  می توان رتبه  سایت های طراحی شده را در لیست نتایج موتورهای جستجو بهبود بخشید . البته در سئو سایت امروژه گفته میشود که مطلب اختصاصی پادشاه سئو است ولی این باعث نمیشود تا شما تنها با انتشار مطالب اختصاصی در سایت خود انتظار پیشرفت چشمگیر در موتورهای جستجو گر را داشته باشید بلکه باید تمامی قوانین سئو و بهینه سازی سایت رعایت شود.

 

پر کاربرد ترین اصطلاحات سئو

1)    SEO چیست : بهینه سازی سایت را برای موتورهای جستجو سئو میگویند .
2)    کلمه کلیدی چیست : کلمه کلیدی اصطلاحا کلمه کلیدی گفته میشود و گاها یک جمله میباشد مثلا کلمه کلیدی : سئو , طراحی سایت و یا بهینه سازی سایت این ها اصطلاحا کلمه کلیدی میباشد که توسط مدیر سایت و با مشاوره تیم سئو تعیین میگردد تا سایت مد نظر با آن کلمهپس از بهینه سازی به صفحه اول گوگل انتقال یابد.
3)     On Page SEO چیست: به کلیه کارهای که جهت بهینه سازی یک سایت در داخل همان سایت انجام میپذیرد On Page SEO یا سئو داخلی میگویند که ما به تعدادی از این کارها اشاره میکنیم , برسی کد ها و بهینه سازی آنها و همچنین برسی متا تگ ها و توضیحات و تایتل سایت و لینک دهی های داخلی سایت و ….
4)    Off Page SEO چیست : به کلیه کارهای که خارج از سایت مد نظر برای سئو میگویند  و لینک های که به آن سایت از سایر سایتها و شبکه های اجتماعی زده میشود جز این دسته سئو میباشند
5)    SEM چیست: در واقع همان برند سازی اینترنتی و یا  بازاریابی برای موتورهای جستجو میباشد که علاوه بر بازاریابی تعثیری بر سئو سایت نیز دارد .
6)    SEMSMM چیست: بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی یا اشتراک مقالات و محصولات و معرفی محصولات در شبکه های اجتماعی را اصطلاحا SEMSMM  می نامند
7)    Paid Link چیست: به کلیه بک لینک های که برای یک سایت خریداری میشود  و دارای تاریخ انقضاء در صورت تمدید نکردن میباشد Paid Link میگوییند و در صورت رعایت نکردن اصول بهینه سازی سایت بسیار به سئو سایت شما ضرر خواهند زد .

9)    Anchor Text چیست: به کلیه کلماتی که در دنیا اینترنت وجود دارند که به صورت لینک  دار هستند میگویند و می تون روی آن کلیک نمود مانند , طراحی سایت .
10)    Internal Links چیست: به کلیه لینک های داخلی یک وب سایت Internal Links گفته میشود  که یک صفحه از سایت را به صفحات دیگر همان سایت لینک میدهند
11)   Link Building چیست: به کلیه کارهای که جهت لینک سازی یک سایت در خارج آن سایت انجام میپذیرد  لینک بیلدینگ گفته می شود و از زیر مجموعه های Off Page SEO است و تاثیر چشمگیری در سئو یک سایت دارد .

1 دیدگاه

  1. Lorena گفت:

    This artilce went ahead and made my day.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ محصولی در سبد خرید نیست