بازدید کنندگان و راهای جذب آنها

جذب بازدید کننده با رعایت چند نکته : هدف از طراحی سایت و  طراحی پرتال در هر شرکت و سازمانی و یا توسط هر شخصی اولین و مهم ترین هدف ان جذب بازدید کنندگان جدید و کاربر جدید در نتیجه تبدیل کاربران به مشتری میباشد  . مدیران شرکت ها سایت نمیزنند تا تنها مشتریان خودشان از سایت دیدن نمایند بلکه معمولا هدف از طراحی سایت شرکتی برای افزایش فروش و جذب مشتریان جدید میباشد که ما در این مطلب راهای جذب بازدید کننده را برای شما بیان می کنیم.

جذب بازدید کننده سایت

 

برترین راهای جذب کاربر برای سایت :

1)    تیتر مناسب : کاربران در نگاه اول قبل از دیدن سایت شما و یا محصولات و مقالات شما تیتر صفحه را میبینند و اگر تیتر را مناسب انتخاب کنید کاربران زیادی را توسط همان تیتر صفحه میتوانید جذب کنید علاوه بر این گوگل به تیتر صفحات علاقه بسیار زیادی دارد .
2)    ترتیب منوی کنار صفحه : منوی کنار صفحه در صفحات داخلی سایت شرکتی شاید یک چیز منسوخ شده باشد ولی وجود آن میتواند باعث جذب کاربر شود و باعث شود تا کاربر در سایت شما زمان بیشتری را صرف کند .
3)    سرعت : سرعت بارگذاری یک سایت شاید قبلا زیاد قابل توجه نبود ولی امروزه گوگل امتیاز بسیار بالایی را به زمان لود صفحات وب اختصاص داده است و اگر سایت شما دیر لود شود علاوه بر این که امتیاز منفی در سئو دریافت میکنید کاربران و مشتریان نیز معمولا اگر بعد از 30 ثانیه سایت باز نشود آن سایت را ترک میکنند.
4)    پرهیز از تبلیغات زیاد : تبلیغات در یک سایت به خصوص سایت خبری و خدمات دهی رایگان نیاز بقاء آن سایت میباشد و باید هزینه های سایت از تبلیغات تامین شود ولی اگر تعداد تبلیغات زیاد باشد باعث افزایش نرخ خروج کاربران آن سایت میشود به خصوص در تبلیغات شوم پاپ آپ این نکته حتما رعایت گردد.
5)    دکمه های اشتراک گذاری را فراموش نکنید : کاربران و بازدید کنندگاه همیشه دنبال متن های مفید و خوب هستند پس اگر شما سایت خود را با محتوا قوی پر میکنید حتما دکمه های انتشار در شبکه های اجتماعی را فراموش نکنید چرا که کاربران مطالب خوب را حتما منتشر میکنند.
6)    ویرایش و صفحه بندی : یک وب سایت باید علاوه بر متن های مفید و سرعت لود بالا و تیتر مناسب قالب و صفحه بندی مناسب داشته باشد . سعی کنید متن های خود را چندین مرتبه خودتان خوانده سپس منتشر کنید تا بدون مشکل بارگذاری گردد .
7)    خبر نامه ایمیلی و اس ام اسی : خبرنامه شاید یک امکان جدید باشد که امروزه نیز همچنان کاربرد دارد پس حتما در سایت خود یک خبرنامه ایمیلی و یا پیامکی داشته باشید

8) گروه های و  کانال ها در شبکه ها اجتماعی : گروه ها و کانال ها در شبکه های اجتماعی امروزه خیلی محبوب شده در بین مردم پس حتما برای مشتریان و کاربران خود یک گروه یا کانال در شبکه های اجتماعی ایجاد کنید و در انجا مطالب مفید را به انتشار قرار بدهید .

برای مشاوره  رایگان در رابطه با  طراحی سایت , بهینه سازی سایت و برند سازی اینترنتی میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ محصولی در سبد خرید نیست