شرایط و قوانین سفارش آنلاین

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و سیستم سفارش آنلاین شرکت آسیا آی تک به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت آسیا آی تک هنگام استفاده از پروفایل شخصی، سفارش گذاری آنلاین و غیره به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات وبسایت آسیا آی تک است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین آسیا آی تک  از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های وب سایت آسیا آی تک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های وبسایت آسیا آی تک تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات وبسایت آسیا آی تک اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی و تلفنی
هنگامی که شما از خدمات وبسایت آسیا آی تک استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به آسیا آی تک ایمیل می‏‌فرستید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که آسیا آی تک به صورت پست الکترونیکی و یا تلفنی به درخواست شما پاسخ دهد.


سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
آسیا آی تک به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
آسیا آی تک متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت آسیا آی تک، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق وبسایت آسیا آی تک مانند متن، گرافیک، آرم، تصاویر، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط آسیا آی تک جزئی از اموال آسیا آی تک محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار آسیا آی تک است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای آسیا آی تک محفوظ می‏‌دارد.


ثبت، پردازش و ارسال سفارش
روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده پس ازتماس تلفنی همکاران ما و بررسی اطلاعات به وسیله ارسال پیش فاکتور از طریق ایمیل یا نمابر در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.
کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

ثبت شکایات

ثبت شکایات