املاک بزرگ پدیده
آذر ۱۷, ۱۳۹۵
آموزشگاه موسیقی شهرود
آذر ۱۷, ۱۳۹۵

آموزشگاه زبان پژوهان

  • وظیفهآموزشگاه زبان انگلیسی پژوهان با ارایه مدارک و گواهی نامه های مربوط به گذراندن دوره های مختلف زبان های خارجی می باشد. لازم به ذکر است این مدارک نیازی به ترجمه ندارد و قابل ارایه به تمامی مراکز داخلی و خارجی کشور و همچنین سفارت ها می باشد. تمامی مدارک زیر نظر آموزشگاه زبان ایران پژوهان و به همین نام صادر می گردد.
پژوهان مفتخر است که جزو بهترین آموزشگاه زبان های ایران است. آموزشگاه زبان ایران پژوهان با یکی از قوی ترین کادر های آموزشی در ایران در آموزش زبان های انگلیسی ، فرانسه ، اسپانیایی ، ایتالیایی ، چینی ، آلمانی ، روسی ، ترکی استانبولی و… است. هر روز برای ارتقای آموزش زبان ایران تلاش می کنیم و تمام افتخاراتمان در آموزش زبان را مدیون شما هستیم.
و هزاران افتخار انحصاری دیگر تنها در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد؛ افتخار موسسه زبان بین المللی ایرانیان بهره گیری از اساتید برتر ، native و کارمندان سفارت می باشد که در طول این مسیر به خوبی در یاری رساندن به دانشجویان تلاش می ورزند. برای انتخاب زبان مورد نظر به دپارتمان های زبان سایت مراجعه نمایید تا از اطلاعات موجود مربوط به هر زبان آگاه شوید.