طراحی سایت بانک کتاب
اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۳
طراحی سایت شرکت آرش پلاک
اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۳
  • وظیفهتاور کرین یا همان جرثقیل برجی غول پیکر که در جهت ساخت ساختمان های عظیم و غول پیکر استفاده میشود. گروه عمران صنعت محمدی در زمینه واردات تاور کرین , خرید و فروش تاور کرین و اجاره تاور کرین سابقه درخشان و طولانی دارد . همچنین این مجموعه با بکارگیری نیروی متخصص و کارازموده خدمات نصب تاور کرین , تعمیرات تاور کرین و جابجایی این جرثقیل های عظیم برجی فعالیت دارد.

تاور کرین عمران صنعت محمدی

گروه تاور کرین عمران صنعت محمدی با کادری مجرب و باتجربه سال ها در عرصه صنعت عمران و ساخت و ساز فعالیت خود را از سال 1355 به منظور ارائه و سرویس دهی ماشین آلات ساختمانی ، عمدتا تاور کرین ( جرثقیل برجی ) و همینطور آسانسورهای کارگاهی و بچینگ پلانت آغاز نمود که هم اکنون پس از گذشت سال ها و کسب تجربیات متعدد با امید خداوند متعال  کار خود را در جهت واردات و خدمات پس از فــروش تاور کرین چندین برند برتر اروپایی شامل پتن و لیبهر و آلیماک  و …  فعالیت می نماید .

تولیدات و محصولات این شرکت در بیشتر نقاط  ایران و شهرهای شمالی تا جنوبی مورد استفاده می باشد. با کیفیت بودن تاور کرین های موجود در این مجموعه و اورهال نمودن دستگاه مطابق با استاندارد روز کمپانی سازنده و همینطور خدمات سریع و به موقع و پس از فروش آن همواره یکی از عمده ترین اصول و رسالت های ما بوده و هست علاوه بر گارانتی تاور  کرین دارای یکی از قوی ترین و سریع ترین سیستم پشتیبانی شامل نیروهای زبده و دوره دیده و تامین قطعات تاور کرین برای شما مشتریان محترم می باشد.

هیچ محصولی در سبد خرید نیست