طراحی پورتال

به صورت کلی هدف از طراحی پورتال در یک سازمان یا شرکت سازماندهی افراد و مدارک و اسناد به صورت طبقه بندی شده با دسترسی های مختلف برای پست های مختلف سازمانی می باشد.طراخان پورتال شرکت بزرگ آسیا ای تک از متخصص ترین افراد در زمینه طراحی پورتال می باشد که به صورت کارشناسی شده به کشف اهداف و خواسته های یک سازمان برای طراحی پورتال برای سازمان و شرکت خود می باشد . پس از آن کارشناسان طراح برای طراحی سایت شما به ایده های شما دقت میکنند و باتوجه به طرح مورد نظر شما طراحی و دیزاین ظاهری را برای شما انجام می دهند.طراحی پورتال یک سازمان یکی از حساس ترین موضوعات یک شرکت یا سازمان می باشد و از لحاظ کارایی و ظاهری و نیز امنیت یکی از مهمترین بخش های یک سازمان میباشند.شرکت آسیا آی تک آماده طراحی انواع پورتال های سازمانی شرکت ها می باشد

مراحل طراحی پورتال شرکت آسیا آی تک

  • 29.12.2013انواع سطوح عضویت پورتال

    یک وب سایت با سطوح عضویت مختلف است که با نگاه به نیازمندی های سازمان های ایرانی در حوزه مدیریت و نشر دانش تولید شده است. ویژگی های نرم افزار پورتال دانش هوشمند در حوزه های کاربرپسندی و امکانات آن را به یکی از کاربردی ترین نرم افزار های موجود در بازار تبدیل کرده است.
  • 15.08.2013ارائه خدمات و محصولات درپورتال

    بسته به نوع فعاليت و محصولات شرکت، امکان ايجاد فرآيندهاي ثبت سفارش آنلاين خدمات و محصولات شرکت در اين راهکار پيش بيني شده است. در اين راهکار به غير از صفحات عمومي مانند درباره ما، تماس با ما، خدمات، محصولات و ... در فرآيند طراحی وب سایت امکان نصب و پياده سازي سرويس ها و ماژول هاي سفارش مشتري نيز وجود خواهد داشت.
  • 11.05.2013اطلاع رساني فعاليت هاي شرکت

    پورتال سازمانی طراحی شده توسط شرکت بزرگ آسیا آی تک توسط برترین کارشناسان و طراحان وب طراحی شده که به صورت کاملا اختصاصی به معرفی شرکت و محصولات می پردازد . شرکت آسیا آی تک با بررسی نیازهای شرکت از نظر استراتژیک و کاربردی به طراحی اختصاصی پورتال شما می پردازد.

پروژه های انجام شده توسط شرکت آسیا آی تک

158

برند سازی اینترنتی


62

بهینه سازی سایت


74

طراحی پورتال


790

طراحی سایت